| Fabiana2R a întrebat:

M-am indragostit de cel mai bun prieten al fostului meu. Fostul meu nu m-a iubit, am fost impreuna putin timp, nu cred ca l-ar deranja, la urma urmei el ma lasase pentru alta. Ce parere aveti de situatie?

Răspuns Câştigător
| Criss_Crisu_1997 a răspuns:

Cui ii pasa de fostul.e fostul..Doar sa nu afecteze prietenia dintre cei doi.

4 răspunsuri:
| roxanamariaa a răspuns:

Nu conteaza daca il deranjeaza sau nu pe el! Principalul e sa fii tu fericita!
Succes happy

| Cretinu a răspuns:

Pai ar fi bine sa vorbesti cu baiatu ala de care iti place, si daca el te place o sa aveti o relatie frumoasa, nu conteaza ce o sa zica fostul happy

| Balerina19 a răspuns:

Nu stiu cat de bine se inteleg cei doi, dar daca si el te place atunci e bine. Oricum, daca te face fericita asta atunci lupta pentru el!

| salamior123 a răspuns:

Eu cred ca lar deranja pentru ca unui baiat nu ii place sa imparta ceea ce iubeste sau a iubit. Si eu cred ca te-a iubit dar, poata ca nu a vrut sa iti arate ceea ce simte pentru ca nu vroia. Sa isi strice reputatia de baiat rau, si ar trebui sa imprietenesti cu el si sa ii ecplici care e situatia. Bafta!