| XatomisX a întrebat:

M-am indragostit de o fata si ea la fel de mine si nu apucat sa ies decat odata cu ea si ea a plecat la mare si se intoarce peste 10 zile si ma suna zilnic si nu prea stiu ce sa mai vorbesc cu ea la telefon ma ajutati va rog laughing nu sunt cu ea impreuna ca sa pot sa fiu foarte deschis dau funda mersiwinking

2 răspunsuri:
| ONElena11 a răspuns:

Povestiti ce faceti fiecare... si asa din una dati in alta

| cripsontyphoon a răspuns:

Intreab-o cu e la mare, daca se distreaza, ce mai face, daca ii e dor de casa. chesti de astea nu trebuie sa o sti pe dinafara ca sa poti sa o cuceresti.