| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit de o prietena, ne cunoastem de cand a inceput scoala i-a s-a transferat la mine in clasa impreuna cu niste colege de ale ei. La inceput nu am avut nici o legatura cu ea n-am simtit nici o atractie n-am vb deloc cu ea. Apoi dupa ce a trecut 1 saptamana de scoala primesc mesaj pe fb de la ea si ma intreaba ce fac, am vorbit cu 1 ora poate mai mult si tot asa in alte zile m-a intrebat din nou si apoi am inceput sa o intreb si eu si nu stiu cum dar m-am indragostit de ea. Acum suntem prieteni si nu stiu daca ia simte ceva pentru mine ia face glume de genul ca eu o iubesc si ia pe mine. Ia are prieten si e o fata populara in scoala deci ce credeti ma place?

4 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Nu categoric asta nu ai de unde sa afli, afili doar dupa ce trece mai mult timp si va cunoasteti mai bine

| amalia025 a răspuns:

Pai... tinand cont ca are prieten, e mai complicat. Poate te crede un simplu prieten sau poate te place. Daca chiar vrei sa afli daca te place, ia-ti inima in dinti si intreab-o daca te place, in viata nu te poti lua numai dupa instincte. Bafta!

| adelinaoana14 a răspuns:

Nu strica sa incerci sa ii spui. poate si ea simte la fel si vrea sa se ascunda in spatele relatiei cu baiatul alasi daca te baga in seama este clara idea. love struck

| EdiEddy a răspuns:

In primul rand invata sa scrii in limba romanawinking. Si in legatura cu fata, nu-ti fie rusine sa o intrebi daca tine la tine, esti barbat fa-ti curajwinking