| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit de o prietena.Totul a inceput cand ia s-a transferat la mine in clasa in prima saptamana nu am avut sa zic asa nici o treaba cu ea nu am vorbit deloc cu ea. Cand a venit weekendu ea m-a intrebat pe fb ce fac si asa am inceput sa vb cu ea.La fel s-a intamplat si in urmatoare zile m-a intrebat din nou si asa neam imprietenit si nu stiu cum s-a intamplat dar m-am indragostit de ea.Ea face glume de genul ca o iubesc si ia pe mine si altele tot de genul asta.Ia are prieten care are vreo 19 ani si as vrea sa stiu voi ce credeti simte ceva pentru pm sau ma place doar ca prieten? Deci?

1 răspuns:
| Elenamiki a răspuns:

:3 poate sa si te placa ca si pe un simplu prieten conteaza si de cat timp este ccu acel baiat. Poate vrea sa fiti prieteni buni. nu stiu intreab-o cum merge rel ei cu celalalt baiat si daca se plange de ceva nu cred ca mai tine la el si poate cauta alta relatie. fetele sunt buclucase deoarece nici ele nu isi dau seama de sentimentele pentru cineva puppy dog eyes Multa bafta. intereseaza-te de rel lor si poate ai tu noroc si o sa fiti impreuna. ceea ce nu ti-as recomanda dar nah...