| CosCosminCosminStefan a întrebat:

M-am îndrăgostit de profa de romana, ea are 22 si eu 13, si ea se comporta diferit cu mine si imi pune întrebări mai perverse, când am ieșit cu ea la plimbare (de fapt ne-am intalnit din intamplare si ne-am plimbat) m-a întrebat despre fete si cum stau cu dragostea, eu i-am spus că sunt îndrăgostit de cineva (chiar de ea) si m-a întrebat cine e. Eu i-am spus că o iubesc pe ea si dupa ce i-am zis asta ea a intrat în scoala (ne-am intalnit in apropierea scolii)
Întrebarea mea este: credeti ca o sa se întâmple ceva
P.S. tot ce am zis e real, s-a întâmplat ieri după ore

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In loc sa va placa scoala voi va frecati madularul la vederea profesoarei =se alege praful de tara asta

| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca o profesoara pune intrebari perverse unui copilas. Asta este doar in capusorul tau, nu in comportamentul ei.
Probabil ca va discuta cu parintii tai, daca te comporti nelalocul tau, pentru ca tu esti copil mic, iar ea este adulta si in plus, profesoara ta.
Personal, nu cred o iota din povestea ta inventata.

| Emilian65 a răspuns:

Eu cred ca nu se poate intampla nimic.

| Elena9328 a răspuns:

Nu mai visa, copile.

| Staind a răspuns:

Ai toate motivele sa mergi la meditatii. Mha.

| Ara997 a răspuns:

Nu.ea isi pierde painea daca calca stramb.
e plin de pisici in calduri la cateda.
p.s. daca era o fata serioasa, lasa un tzinc de 13 ani in pace, nu-l inghesuia cu intrebari despre fete.
tu fi baiat cuminte, cauta ti o fata de varsta ta iesiti plimbati-va, invatati ca vine evaluarea acusa. mai este pana la dragoste,
si nu, nu e o solutie o aventura cu un elev e cutata tziganie.

| Anonim000000003333 a răspuns:

Ar trebui sa deschizi ochii si sa iti dai seama ca tu ai 13 ani si ea 22, si acele glume le face pentru a se face placuta, asta e treaba ei, sa se inteleaga bine cu copiii.
Femeile cauta mereu pe cineva mai matur care sa le ocroteasca si sa le invete diverse lucruri.
Nu te mai gandi ca profa ta ar sta cu un elev, asta daca nu este pedofila.

| Laura20035647 a răspuns:

Gândește-te, frate! Tu ești doar un elev, iar ea e peosfesoara! Nu puteți fi împreuna! Ea nu are motive sa fie cu tine.Si de asemenea, nici tu cu ea. Diferenta de vârsta e mult prea mare.Crezi ca ea se uita după puști ca tine? Nu prea cred.Gaseste-ți pe cineva de vârsta ta sau cel mai bine pune-te pe învățat și lasă iubirea mai încolo.Nu ai nevoie de ea chiar acum când ești doar un copil.

| RobertNCS a răspuns:

Daca vei insista mai mult.Te poti Astepta! Succes

| TonyAlex a răspuns:

Eu zic sa ii arati penisul daca este maricel