| princess_4780 a întrebat:

Vb cu un baiat, imi place tare de el si cred ca si lui de mine, ieri ne-am intalnit din intamplare si m-a intrebat unde ma duc si daca ma grabesc am zis ca acasa nu ma grabesc, el a zis ca atunci urca in masina si facem o plimbare si asa a fost neam plimbat cu masina si intre timp am discutat mai multe, l-am intrebat daca are prietena si a zis ca nu, acum o luna s-a despartit, si i-am zis te invit la mine la o cafea il fac eu si el a zis ca daca il faci tu nu cred ca o sa am curaju sa il beau am intrebat dc si o zis ca cine stie ce o sa pui in ea sa ma cuceresti, am zis nu cu asta cuceresc eu cu altceva si el a zis cu ce si m-am uitat la el, el la mine si am zambit.Cand ne-am despartit mi-a zis ca mai vorbim si in weekend iesim undeva la o cafea si i-am zis ok trimite-mi un mesaj cand poti si el a zis ok numai sper sa nu uit si i-am zis vrei sa iti amintesc eu si a zis ca mai bine da amintestemi tu asa sigur nu o sa uit si asa am ramas.Eu asa vad ca ii place de mine si cum ma priveste, vb si prin mesaje. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,te place si il placi, sunteti pe drumul cel bun.
Deocamdata va jucati, tatonati amandoi terenul si inca aveti nesiguranta inceputului.
Iesiti impreuna cum ati hotarat si lucrurile se vor clarifica!
Mult noroc!

1 răspuns:
| David06 a răspuns:

Logic k te place intreaba-l u prima pana nu o face el pentru ca el sigur o sa t intrebare daca vrei sa fii cu el si asa ramai cu amintirea k u ai fost curajoasawinking finditza big grin