| mydarkestdays a întrebat:

M-am indragostit de un coleg.el e rocker, fumeaza, sta cu gasca lui de rockerite, suntem amandoi intr-a 9-a. are si un look gen jacheta neagra de piele, haine cu cranii s.a.m.d. ne-am inteles foarte bine intr-o zi si de-atunci imi cam place de el.eu sunt mai feminina si draguta, nu ascult rock, dar sunt cateva trupe carora ne plac amandurora. nu stiu ce sa fac....sa dau inainte sau sa ma retrag?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca te incluzi in gusturile lui si ar fi bine sa te retragi

| MarcŞiAtât a răspuns:

Nu se rezuma totul la muzica, poate aveti mai multe in comun. happy eu zic sa nu renunti, pentru ca nu stii niciodata, poate aveti mai multe in comun decat crezi tu. bafta!

| Pawesome a răspuns:

Ce dragoste superficiala. Fata feminina se indragosteste de baiatl rau.V-ati inteles foarte bine si aveti formatii preferate? Asta nu inseamna ca il cunosti! Dragostea e oarba, dar mai are si rationament.Vezi macar cum e cu adevarat si apoi zi daca il iubesti sau nu. Dragostea cum vine, cum pleaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-te! nu conteaza detaliile astea, nu mai fiti asa copii, vezi ca ti-am dat un mesaj, citeste-l.

| AtAkUs a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmmm da ai dreptate, nu conteaza asta, poate se inteleg ei cumva big grin

| catablondu a răspuns:

Buna, nu-l judeca dupa haine, muzica sau prieteni. Cunoaste-l si vezi daca te poti indragosti de ceea ce el si daca el se poate indragosti de ceea ce esti tu. Succes.

| cristi62 a răspuns:

Heyhappy daca te-ai indragostit de el, incearca sa te apropii mai mult de el..recomandarea mea ar fi sa nu te bagi daca spui ca fumeaza( cine stie ce fumeaza) SA NU ITI PARA RAU MAI TARZIU! in rest e viata ta asa ca fa ce vrei, numai ai grija pentru ca viitorul conteazahappy pa si multa bafta :*

| AtAkUs a răspuns:

Neeee un rocker vrea sa aiba parte de cineva mai salbatic, mai pe gustul lui, poti sa iti faci o schimbare de look dar nu ajuta ca daca esti feminina si draguta nu o sa i placa...

| DaRyuSN a răspuns:

Bagate, si asa dragostea e oarba. Nu prea ai nimic de pierdut in momentul de fata!

| sexsimbol69 a răspuns:

Ala e satanist o sa te sacrifice ca pa miel

| MarcŞiAtât a răspuns (pentru sexsimbol69):

rolling on the floor)))))) buna asta frate