| boylivgume a întrebat:

M-am indragostit maxim si nu mai pot sa dorm noaptea! ce somnifere imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Pokahontas a răspuns:

Nici un fell e tare fain sa fi indragostit/a

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a reusi sa ai un somn profund, linistit si superodihnitor pe toata durata noptii iti recomand cu multa caldura sa practici sexul de seara de dinaintea culcarii. happy Conform tuturor cercetarilor stiintifice si a concluziilor trase de catre expertii in acest domeniu a reiesit cat se poate de cert/sigur faptul ca in timpul sexului excitatia determina creierul sa comande organismului sa elibereze anumiti hormoni. Astfel cu cat se prelungeste coitul, se elibereaza cantitati tot mai mari de dopamina care provoaca stare de fericire si reduce stresul. De asemenea conform cercetatorilor se elibereaza si endorfine care amelioreaza/reduce senzatia de durere, inclusiv durerile menstruale la femei. Dar se produc si hormonii oxitocina, cunoscuta sub denumirea de "hormonul fericirii", si prolactina, care grabeste starea de destindere si inducerea unui somn linistit. Efectul este garantat. big grin

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Foloseste niste diazepam.

| Deaad a răspuns:

Valium.

| kavasaki99 a răspuns:

Vorbeste cu baiatuull!

| UberOrgasm a răspuns:

Xanax

| alinruleaza69 a răspuns:

Masturbation

| Dragastoasa a răspuns:

Încearcă sa vb cu el pana dimineața si sa vezi ziua ce somn o sa ai fato

| lol3232323 a răspuns:

De mine? As recomanda sa imi scrii poate mai dam un suc ceva...

| Cristian_Ghenov_1976 a răspuns:

Incearca sa te dai cu capul de perete