| mihaibadea1997 a întrebat:

M-am indragostit! nu stiu ce sa fac? e timida! cateodata imi "inghit" cuvintele. in schimb pe chat mi-a spus ca ma iubeste. in ziua de azi te iubesc poate insemna si bunathinking ce sa cred? ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

E clar ca te iubeste! acest te iubesc pentru noi fetele nu e o gluma! As putea spune ca si eu sunt cam timida, si uneori mie cam rusine sa-i spun pe nume lucrurilor. Chiar si cind vb cu prietenul imi este mult mai usor sa-i spun te iubesc pe mess decit fata in fata sunt prea mari emotiile si nu am curajul!
Mult noroc si sanatate, succes!

| Georgi2011 a răspuns:

Trebuie sa crezi ceea ce iti dovedeste in afara ca tio spus ca te iubeste pe chat ti-o demonstrat prin faptele ei ca ea chiar tine la tine? daca da atunci ar trebui sa ii spui si tu ceea ce simtii pentru ea daca vrei sa fiti un cuplu daca nu vrei atunci evito si o vei uita!

| anim3lov3r a răspuns:

Pai daca spui ca ea e timida,nu cred ca acel "te iubesc" este o gluma! Poate ca i s-a parut mai usor sa iti spuna pe chat,decat fata in fata. Ai putea sa vorbesti cu ea, si sa o intrebi, sau sa ii spui si tu ca o iubesti si sa astepti raspunsul ei.