| anonim_4396 a întrebat:

M-am intalnit cu fosta mea iubita( acum,cea mai buna prietena a mea ) si a avut ea ceva tentative de a ne saruta,insa eu nu mi-am dat seama, doar dupa ce m-am gandit umpic.Am intrebat-o pe facebook daca asa chiar a vrut si a spus ca vrea, ca ii e dor de cand eram impreuna. Exista vreo sansa sa ma iubeasca ca pe un iubit,desi suntem prieteni, adica exista vreo sansa am impac cu ea si ca iubiti?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate te gandesti prea mult, bucurate de oportunitate si rupe patul cu ea

| Suck a răspuns:

Nu neaparat ca te iubeste, poate e mai mult dorintă, fa-ti de cap cu ea ca vin si sentimentele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

încă te iubește.

| angelcore a răspuns:

Exista multe sanse, totul e ca voi sa vreti sa va dati o sansa relatiei.

| Rotaru_Corina_1980 a răspuns:

Daca nu ai iubita de ce mai stai du-te la ea si spune ca o accepti iubeste-o fii un barbat