| iasmina_6055 a întrebat:

M-am intalnit cu fostul meu iubit la o petrecere, noi fiind despartiti de cateva luni, fiecare in cercul sau de prieteni, dansam. Dintr-odata a venit si m-a luat in brate sa dansam. apoi m-a sarutat de fata cu toata lumea. Ne-am retras apoi intr-o parte, mi-a spus ca stie ca m-a facut sa sufar.ma tinea in brate strans si parca isi tot amintea trecutul nostru. ma intreba daca sunt bine. daca imi e bine si ma saruta incontinuu. ce spuneti? ce-i cu el. oare ce simte?

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Abia dupa cateva luni isi face curaj sa vorbeasca de relatia voastra? Chiar e dubios, mai ales ca baietii nu fac pe romanticii in fata prietenilor niciodata; e o dovada de slabiciune pentru ei!
Ai grija ca poate vrea sa te ia de proasta si sa te foloseasca.
Nu cred xca ar fi trebuit sa il lasi sa te sarute. Daca ati avut parte si de sex in acea relatie poate cauta o partenera de ocazie si te-a gasit pe tine disponibila!
Daca in urmatoarele zile nu incearca sa va impacati si sa vorbiti deschis inseamna ca a fost o chestie de o noapte... n-avea la cine se da!

| nicol20 a răspuns:

Tu ce ai simtit? Poate a vrut sa posteze in victima, poate chiar te mai iubeste si ar vrea sa va impacati sau s-a dat seama ce a avit si ce a pierdut sa nu uiti iubirea nu se spune se simte.bafta pe viitor

| Silviu591 a răspuns:

Gandeste`te de la ce v-ati desp. daca ti-a gresit el cu ceva si sa nu o mai faca. iubiti`va

| vladutzzz_2456 a răspuns:

Exista o multime de variante, intrucat fapta sa lasa loc la multiple interpretari.
Dupa cum mai spunea cineva, fiind o petrecere, dupa un pahar, doua, s-a realizat un pariu cu tine ca si personaj principal.
O alta varianta, ar fi atractia fizica, lasand la o parte sentimentele (doar "una noche caliente")
Sau, de ce nu, baiatul simte ceva pentru tine si e posibil ca ceea ce ti'a spus sa fie adevarat! happy

| alina_3473 a răspuns:

Eu cred ca te iubeste si ar vrea sa va impacati si cred ca si tu ti la el daca nu v-ati certat dintr-un motiv serios eu cred ca ar fi bine sa ii mai dai o sansa.Bafta

| Medis a răspuns:

Hmm poate ca fiind acolo la petrecere... cu toti prietenii lui langa el, poate ca or fi facut vreun pariu happy.
Nu se stie niciodata happy

| aiam a răspuns:

Prostuţ-o el încă te iubeşte, nu fi naivă şi întoarcete la el.
Şi hormonii nau aici nici o legătură

Dacă chiar şi sunt gormonii asta înseamnă că la mine în fiecare zi se ridică la cap(eu în fiecare zi mă cert cu prietena, şi apoi îmi cer iertare)
Harmonii!----- este un răspuns stupid în cazul acesta Sincer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hormonii, hormonii domnisoara.Numai atiti.