| Rebeca269 a întrebat:

Hello TPU!
Am fost acum o satapamana l ao petrecere unde am jucat adevar si provocare... acolo m`am sarutat cu fostul. a fost o provocare dar dupa asta cat timp dansam se tot uita la mine si se uita uneori in ochii mei...straight face
Credeti k el mai sinte ceva? eu inca mai sint de la acel sarut... dar el. oare sa mai simta ceva?

Răspuns Câştigător
| Khatheryne a răspuns:

Sigur mai simta ceva, daca nu mai simtea nimic rafuza sa te sarute nu? Nu sunt o experta in ale dragostei dar asa credbig grinbig grin: sper ca ti-am fost de folos:*:*:*:*:*:*

1 răspuns:
| alabalaportocalala a răspuns:

Cine a dat papuci tu ori el?
daca tu i-ai dat cel mai probabil ca el mai simte ceva!happywinking