| Pysyqtza2012 a întrebat:

acum o ora am iesit pe drum cu prietenii si a venit si fostul meu iubit.a venit m-a sarutat,ma tinea im brate imi zicea,imima mea, viata mea, si iubire. Putin mai tarziu batea un apropo de impacare si zicea ca stie ca eu il mai plac(asta fiind adevarat dar eu ii spun ca nu-l mai plac).ce vrea sa zica comportamentul lui?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vrea sa va impacati [asta cred eu]

| christinebubu a răspuns:

Nu e clar?laughing). Vrea sa fie cu tine din nou.Totusi,vezi daca vrea cu adevarat si nu a fost un moft de moment.Depinde si de motivul despartirii.Vezi daca o impacare ti-ar face bine sau nu.Cand te hotarasti(SA Nu iti ia prea mult timp totusi)cauta-l si purtati o discutie serioasa

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Buna! Cum s-a comportat cu tine pana acum de cand v-ati despartit? pentru ca e putin suspect sa il apuce asa dragalasenia.
Analizeaza bine ce vrei sa faci inainte de a face pasul urmator, de a te impaca sau nu cu el

| Pysyqtza2012 explică (pentru PoUfOuLeTe):

Pai pana acum se comporta mai la fel adica tot imi vb frumos, ma saruta, dar nu ma tinea in brate ca asta seara, si nici nu batea apropouri de impecare.

| PoUfOuLeTe a răspuns (pentru Pysyqtza2012):

Poate vrea sa va impacati insa e clar ca el stie ca tu il placi odata ce i-ai raspuns la saruturi asa ca el fiind sigur pe faptul ca tu tii la el ori vrea sa te impaci cu el ori vrea sa faca misto de tine.E greu de spus care din variante e,daca v-ati desparit din cauza lui, ca te-a inselat nu te mai impaca cu el si cum a spus Lovelyc, cam e un mitocan, acum totul depinde de tine daca vrei sa te impaci cu el sau nu, baieti mai sunt multi.

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns:

Că e un mitocan.
Nu-l mai lăsa să te atinga, nu-i mai aparţii.

| LineGuide a răspuns:

Inca te mai iubeste, deci nu rata sansa de a te impaca cu el, nu se stie cand o mai prinzi, daca o sa o mai ai vreodata...
Mult noroc!

Răspuns utilizator avertizat
| WhiteLover a răspuns:

Cum ce vrea sa zica? pai nu ti-a zis chiar el in fata ce vrea? nu a fost destul de clar? daca nu are pe alta si se comporta frumos cu tine, avand in vedere ca si tu il placi.de ce nu va impacati?

Răspuns utilizator avertizat
| Ironicul205 a răspuns:

Probabil vrea sa va impacatithinking