| anonim_4396 a întrebat:

M-am intalnit cu fostul meu prieten zilele astea, El momentan are o relatie la fel si eu, dar inca nu imi e indiferent. Noi ne-am despartit acum 2 ani jumate deoarece eu eram mai mica decat el. Am stat si am povestit mult, mi-a spus ca nu prea ii merge actuala relatie si mi-a dat oarecum de inteles ca inca mai tine la mine, Am vorbit de trecutul nostru si am ascultat melodia noastra.a spus ca a fost prost atunci ca nu stia ce vrea. El tot mi-a scris si zilele trecute. voi ce credeti? tine la mine? sau a iesit doar asa cu mine?

Răspuns Câştigător
| Andreea_Andreea_2000_YcxA a răspuns:

Eu cred ca inca tine la tine si ca nu te.a uitat. Poate e doar confuz ei nu stia ce vrea atunci. Dar acum si.a dat seama ca tu esti parte din viata lui. Nu irosi sansa asta. Funda? happy

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

A ieşit să te ducă pe tine cu zăhărelul,până ajungi în patul lui şi se pare că îi merge,băiat isteţ.Are acasă o fată care îl aşteaptă, la care se întoarce după ce pleacă de la tine.
Şi tu, domişorică, ştii destul de bine că ai pe cineva şi te complaci în situaţia asta.Să nu te plângi mai târziu că te-a folosit. Dacă aşa vrei tu, problema ta.Dar măcar desparte-te de actualul tău prieten.Merită şi el o fată care să fie onestă cu el, să îi iubească şi să îl respecte.Crezi cumva că nu o să afle ce faci tu? Ai merita să nici nu mai discute cu tine după asta.

| rozbombon a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Hellauu. nu am facut nimic, doar am stat si am povestit. Nu mi-am inselat prietenul. Ce te agiti in halul asta? Mie nu mi se pare nimic deplasat ca am stat la o poveste si ne-am adus aminte de trecut. A fost o iesire nevinovata, asa ca nu mai sari si nu mai fi tu tare in gura ca vorbesti mult si prost. ti-am cerut un sfat, nu ti-am cerut sa ma judeci pentru ca nici macar nu ma cunosti.

| RAY a răspuns:

Si eu spun la fel, daca chiar tea iubit nu te-a uitat sigur si te iubeste

| Cristinaaa57 a răspuns:

Cred ca inca mai tine la tine, poate va impacati

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Si eu cred ca esti o curva pentru ca te mai gandesti la el si acum cand ai prieten, probabil cand faci sex cu actualul iubit inchizi ochii si îl vezi pe fostul, cam asa sta treaba, nu te baga peste relația lor, si daca e sa ramaneti amândoi o sa va reprosati unul altuia lucruri jenante fiindcă v-ați înlocuit unul pe celălalt, tie ti-ar place sa se bage una peste relația ta? Nu ai numio tot curva? Vezi-ti dq de relația ta ca roata se întoarce inzecit

| rozbombon a răspuns:

@andreeas îmi spui și mie cu ce sunt o curva? Sau mai bine spus cunoști ce înseamnă acest termen? Nu înțeleg ce am făcut așa greșit ca am ieșit cu un fost prieten atata timp cât nu s-a întâmplat nimic, doar am vorbit. mai bine ți.ai vedea de treabă ta decât să vi și să comentezi fără să gândești.