| Reaper666 a întrebat:

M-am intalnit cu o fata la bazin si am intrat in vorba cu ea(ea e doar pe timp de vara la mine in oras -la bunici-,parintii locuind in Bucuresti).Am iesit cu ea in oras de vreo doua ori (dar de fiecare data si-a luat o prietena cu ea), iar acum a plecat la Bucuresti si nu stiu cand se mai intoarce.La inceput mi s-a parut ca ma place,dar acum nu stiu ce sa fac(sa o mai intreb cand mai vine pe la bunici -nu vreau sa par stresant-,sau sa merg mai departe).Nu prea stiu ce sa fac,deoarece nu sunt genul de "baiat de cartier" pe care il plac fetele,sunt putin cam timid si ma atasez foarte repede de cineva, fiindu-mi greu sa ma despart de acel cineva.
P.S.:Am 16 ani, iar ea 15 (probabil este o varsta destul de mica pentru astfel de lucruri dar nu pot sa-mi ignor inima).
P.P.S:

Răspuns Câştigător
| PriNcEoFRoMaNiA a răspuns:

Ok! Incearca sa fi mai romantic si cerei o intalnire singuri! Nu ai dc sa-ti fie frica va intelege si va veni cu tine! Funda te rog.