| adelina_9409 a întrebat:

"M-am jucat" cu prietenul meu intr-o zi si el a incercat sa ma dezvirgineze.Nu a reusit sa bage penisul mai deloc pentru ca nu era excitata.Intr-o alta zi s-a intamplat la fel dar a bagat penisul putin de cateva ori. El a zis ca nu a ejaculat si ca nici macar nu a avut timp de asa ceva pentru ca ma durea foarte tare si s-a oprit.Totusi menstruatia imi intarzie destul de mult si nu inteleg care e cauza.Ciclul meu menstrual nu era regulat.De ce imi intarzie menstrautia? Pot fi insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Nu esti insarcinata daca nu a ejaculat, sunt sanse foarte mici. Daca zici ca nu aveai ciclul regulat tocmai asta e. Iti intarzie doar cum ti-a mai intarziat si altadata. Eu unu nu cred ca ai motive sa te ingrijorezi. Dar fii atenta ce faci cu prietenul tau de acum incolobig grin

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti fi insarcinata, desi riscul nu e foarte mare. De asemenea, e posibil ca dezvirginarea, mai ales fara sa fii excitata sa fi fost receptata de organism ca o agresiune si sa reactioneze ca atare. Fa totusi un test de sarcina si apoi, urgent, la ginecolog.

| Floreenofficial a răspuns:

Nu cred ca esti... dar nu se stie
fa-ti un test de sarcina.
si zii sa bage mai incet. thinking

| Farcas a răspuns:

Cine stie cum,, v-ati jucat,, voi. De-a mama si de-a tata?laughing
Am spuns`o de 1000 de ori si o mai repet: atata timp cat nu o faceti cu prezervativ exista riscul de sarcina si inca foarte mare.Degeaba a zis el ca nu a ejaculat in cazuri de astea fi tu precauta si ia`ti,, masurile de siguranta,, inainte sa,, v-a mai jucati,, pentru ca iti pui in pericol si sanatatea ta dar si riscul unei sarcine nedorite.Acum nu mai ai ce face mai asteapta putin si daca nu`ti vine menstruatia fa un test de sarcina sau du`te la ginecolog.Bafta si data viitoare fi mai atenta

| Rukhsandra a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina ca sa fi mai sigura
ai grija de tinetongue

Răspuns utilizator avertizat
| patty32 a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinatahappy
Dar orice e posibilhappy