| SpeșălGirl a întrebat:

Ieri am stat impreuna cu prietenul meu toata noaptea la mine acasa.Am avut un preludiu de 2 ore, si dupa asta ne-am dezbracat amandoi.Eu sunt virgina asa ca lucrurile au fost destul de complicate.A incercat sa ma penetreze doar ca ma durea destul de tare si ii ziceam sa se opreasca.Am incercat de cateva ori, iar ultima oara a reusit sa introduca putin penisul dar nu incat sa ma dezvirgineze.Nu am avut prezervativ la noi, exista vreo sansa sa fi ramas insarcinata de la lichidul preseminal? Nu a ejaculat.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Preludiu de doua ore? Multa rabdare a-ti avut! De cate ori s-a scapat pe el in acest timp?

| RAY a răspuns:

Daca esti virgina asa ceva e greu de crezut

| Emilian65 a răspuns:

Sanse de a ramane gravida sunt destul de mari. Daca te-a penetrat putin sa stii ca nu mai esti virgina.

| mentholinks a răspuns:

Esti spesal intr-adevar.

| Felys a răspuns:

Sanse de sarcina sunt doar in perioada ovulatiei si oricum daca nici nu a ejaculat cam nu prea sunt, totusi pe viitor cand stii ca se va mai intampla asta sa fiti pregatiti corespunzator pentru ca ulciorul nu merge de multe ori la apa

| vocea a răspuns:

Nu draga mea stai calma, trebuie sa te invat cum sa procedezi fiindca iubitul tau habar nu are si nu il judec pentru ca nici eu nu am stiut la inceput.
Nu stiu in ce a constat preludiul dar nu a avut efect desi te-a excitat, totusi a facut o greseala si anume s-a grabit cu penetraea.
Te sfatuiesc ca inainte sa o bage sa te excite ca sa te umezesti, adica sa se joace cu limbuta, asta te va excita si te va umezi, apoi sa incerce sa introduca un deget, apoi doua pentru a -ti obisnui vaginul cu penetrarea.
Trebuie sa fii umeda in permanenta si nu stie asta, dupa ce a facut totul incepe pri a baga usor usor de tot penisul.
Trebuie bagat un pic, asteapta putin apoi si mai mult, il mai scoate un pic, apoi il baga din ce in ce mai mult.
Daca o baga dintr-o data peretii vaginului se vor astupa penetrarea fiind imposibila datorita durerii tale.
Trebuie rabdare si experienta si va lipseste mult, dar nu pot sa fiu acolo sa va arat.

| Julizz a răspuns:

Bună! Șansele există oricând, contrar celor care răspund prostii pe TPU.E adevărat că șansele sunt mici, dar există. Totuși fii atentă în următoarele săptămâni la diferite semne.