| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a întrebat:

M-am visat insarcinatstraight face ce poate insemna asta? ceva de rau sau bun? in vis eram insarcinata si spre sfarsit mi-am dat seama ca is prea mica pentru asta si fugeam si mi-era frica...thinking Ms:*

9 răspunsuri:
| vyolycy a răspuns:

Ma nu stiu ce inseman dar mereu aud ca nu e bine... dar cica ce visezi aia nu se intampla.mai mult nu stiu ce sa-ti sp

| 2696 a răspuns:

Probabil e frica ta de a avea un copil. creierul nostru retine orice informatie care la un moment dat o prelucreaza transformandu-se in viswinking nu e neaparat vorba de viitorul tau deci trebuie sa stai linistita asta insa doar daca te vei protejabig grin

| lilstar a răspuns:

Si eu am visat asta de vreo 2-3 ori. Parea asa de real iar eu eram chiar fericita, trebuia sa nasc si era un sentiment chiar frumoslaughing chiar m-a speriat visullaughing

| Mihaic93 a răspuns:

"Te-ai visat insarcinat"? si de ce ai nickname-ul de fata?

| ina88 a răspuns:

Ca tu esti gravida - depinde de felul cum privesti posibilitatea de a avea un copil - teama, panica, libertate limitata, pierderea independentei sau, dimpotriva, asteptare, asumarea de bunavoie a responsabilitatilor, spirit ocrotitor, dorinta de a fi util;

| dulcica1 a răspuns:

De obicei, visele sunt realizate din constiinta omului.
ce crede el in legatura cu...
In genere eu consider ca visul tau nu ar fi unul intimplator! faza ca te-ai gindit la ceva de genu " insarcinata" ti-a facut sa visezi
sI CEia ce visezi e opusul in realitate!

By: dulcica1

| CudiDaKid a răspuns:

Aaa ce tristlaughing

| MyWorld_3032 a răspuns:

Sentimentele si frica se duc la creier.Probabil iti este frica sa nu ramai insarcinata si mintea ta lucreaza in timp ce dormi. trebuie doar sa te calmezi in caz ca nu ai avut vreun contact sexual.winking