| Fcsb_Cosmin_1994 a întrebat:

M-amlovit la testicule si unul s-a umflat si s-a invinetit pe deasupra. Ce sa fac sa imi treaca? va rog!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ai ce face inastfel de situati. Stai si astepti sa treaca. Sanatate!

| Fcsb_Cosmin_1994 explică (pentru corbulalbrosu):

Ok multumesc!

| Fcsb_Cosmin_1994 explică (pentru corbulalbrosu):

Si sigur o sa treaca? Sunt foarte speriat.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Fcsb_Cosmin_1994):

Va trece foarte sigur.Probabil ca in acest moment ti-a si trecut deja. Sanatate!

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cel mai sigur e sa te duci totusi la medic!

| darrio2007 a răspuns:

Sa te duci la medic. Daca stai si intrebi pe TPU s-ar putea sa ramai unitesticul.Adica doar cu unul singur.

| Drimmero a răspuns:

Du-te la medic, sau daca ti-e prea frica, asteapta si o sa-ti treaca, nu esti singurul! Cum sa ai asa spurcatenie de avatar? Aici ma refer la curcubeul care face referire la legalizarea homosexualitatii peste tot.

| PsihoSex a răspuns (pentru Drimmero):

Lasa-l, mai, ca e mic, nu are de unde sa stie asa ceva! Putina intelegere si toleranta!

| Drimmero a răspuns (pentru PsihoSex):

E iritant sa vezi metode de sustinere pentru popo nari, dar ma rog, fiecare cum il taie capatana! Nu am nimic cu el, Doamne Fereste, doar cu cei care sunt aparati de bietii natarai!