| Narfundo a întrebat:

Ma acum serios ...intrebare mai mult pentru baieti{intr-un final sa raspunda cine o vrea}:Voi ce credeti fratilor despre fetele care se dau mult mai destepte, serioase si alte din astea in fata baietilor? Ati patit-o cu vreo fata de asta? E ca o epidemie de la vreme...

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ei las' că sunt şi dintre noi masculii care vor să pară mai "smecheri" decât sunt în realitate în faţa fetelor, nu-i stres de asta.
Revenind la femei, multora dintre ele le-a intrat în cap propoziţia aia cu "femeia independentă" şi vor şi ele să "pară" că sunt aşa, mai ales că multe ştiu că o "femeie independentă" îşi produce singură banii nu aşteaptă să fie întreţinută.
E simplu de triat: Alea de se dau independente dar strâmbă din bot când le pui să-şi plătească consumaţia, e clar că-s false.
Nici femeile nici bărbaţii nu-s complicaţi. Relaţiile cu atât mai puţin nu-s complicate deloc, oamenii le complică.
Rămânând la subiectul femei, ele nu-s chiar aşa de complicate doar că ele însele se complică şi vor să fie mai complexe iar unii dintre masculi chiar le cred. happy
Salut!

| baru a răspuns:

Nu le mai baga in seama. Toate sunt o apa si un pamant. Asa se si spune; Daca vrei sa ai necazuri, iate dupa o fata. Ele asa sunt Daca nu-si dau importanta nu sunt sanatoase. Iar dupa ce si-au dat arama pe fata, te sprii cam ce au in cap, si cam cat sunt de tupeiste. Asa ca, atentie marita. Toate joaca teatru. Pa

| Narfundo explică:

E baru...nu generaliza si tu. Ori fi ele cum or fi, dar nu sunt toate asa.

| Adyr0 a răspuns:

Prostul nu e prostul destul daca nu e si fudul.

| Drums a răspuns:

Mdachatterbox
am si eu o colega de cls asa...nu pot sa o suport pentru ca e falsa, dar majoritatea baietilor nu-si dau seama.

| Gigiku a răspuns:

Connect-R - Fata de la tara. Asculta, raspunsul este acolo!

| Mihaic93 a răspuns:

Da, sunt doar niste fitoase proaste.

| Karamel a răspuns:

Alea care se dau serioase.majoritatea sunt curve happy

| dragosh a răspuns:

Pai cand o fata vrea sa cunoasca un baiat, normal ca vrea sa para "mai desteapta, mai serioasa". Multe fete se mascheaza, bine aici cred ca pot intra si baietii, dar sa nu deliram de la subiect.
A, si inca ceva.
Daca unei fete i s`a spus odata, de doua ori, de trei ori s. a. m. d ca e "buna" atunci ea isi i`a lumea in cap si devine foarte "inteligibila"laughing. Imi dau seama imediat daca joaca teatru, din felu` cum se comporta cum vorbeste, etc

| claudiu1818 a răspuns:

Pitzipoance, lasa`le sa vorbeasca mult si bine sa se simta ele bine

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, sunt fel si fel de fete...Eu zic sa fetele care isi cam dau aer in fata baietilor sunt... putin parashutiste!
Te dai tu mare si tare dar tu esti intoarsa pe dos daca pot sa le zic asa (fetelor despre care vorbeam si care se simt).
Rar gasesti o fata super ok.
Sunt fel si fel de persoane (fete dar si baieti ).

Cred ca cei care vor sa se dea mari incearca sa fie si de un nuvel mai inalt decat a celor din jurul lor.
Eu nu am patit-o si nici nu vreau sa o petzesc!
Ai grija cu cine te incurci!

| SeRIoGa a răspuns:

Am avut si eu 2 colege in clasa, dealde nasu pe sus. Ele vroiau sale tragem numa lora atentzia. Dar prietenul meu le punea la punct.))