| anonim_4396 a întrebat:

Baieti. ce credeti despre fetele destepte? Ce apreciati la ele? sau, ce nu apreciati? Luand in consideratie ca arata si bine happy

2 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Pai sunt multe de apreciat la o fata desteapta, indiferent de cum arata: seriozitatea lor, modul de a gandii, faptul ca sunt responsabile, stiu ce vor, sunt prietene de incredere, si multe altelewinking

| porto89 a răspuns:

Pai ar fi cate atuuri! ai ce discuta cu ele,te poti baza pe ele, esti altfel vazut de catre ceilaltzi, stiu si altceva in afara de clubareala martini la 0.50 si virginia slims. poate mai sunt cateva dar nu-mi dau seama acum ciuss