| Dolodolo a întrebat:

Am o dilema mare de tot,,".)))) Voi baieti ati dori sa cunoasteti fete de la tara sau de la oras? Care vi se par mai okay? Eu cred ca fetele de la tara sunt mai bune pentru baieti. Mai serioase... fara fite multe in cap. Oricum sunt doar presupuneri. Si fetele pot sa-mi raspunda. Sunt deschis si la opiniile fetelor. Depinde daca vorbiti serios sau nu.

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Toate sunt ok.Numai ca la tara este o alta mentalitate legata de bani.(fara fite)

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu ma multumesc cu ce mai gasesc pe la bordel mai ales plateste patronulwinking

| effect a răspuns:

Pai da de obicei fetele de la tara au mai multe bun simt si sunt mai de treaba
Dar mai sunt si unele care sunt si rele
Nu cred ca conteaza asa mult daca sunt de la tara sau de la oras
Pot fi si fete de la oras de treaba dar sunt putin mai fitoase
Dar cred ca gasesti fete fitoase si la tara:-)
Deci nu este o regula

| baiatulxboyx a răspuns:

Ti se pare, e adevarat ca nu au atat de multe fite, dar sunt multe fete care nu au fite si in Bucuresti, depinde mai mult de familia din care provin. Fetele de la tara mi se par curve, adica ai mai multe ocazii sa intalnesti minore care de la 12-13-14 ani au facut sex la tara, decat la oras.Plus ca fetele de la oras mi se par mai educate totusi, nu vorbesc asa urat cum o fac cele de la tara.

| Bogdan_6253 a răspuns:

Cu ambele deodata, ca am cetatenie araba laughing

| Dolodolo explică:

Mersi pentru mesaje, prieteni.

| MaDuulicii a răspuns:

Eu cred ca fetele de la oras sunt mult mai fitoase si mai rautacioaseoh go on.si nu spun asta doar pentru ca sunt de la tara ci spun asta pentru ca asta este adevarul. si baiatulxboyx.te doare capul sau nu ai ce face?laughingfetele de la tara isi respecta demnitatea si sunt mult mai respectoase si mai cuminti decat fetele de la oras...nu "curve" asa cum ne numesti tu pe noioh go on. fetele de la oras se freak la toate colturile blocurilor dar noua pana la varsta de minim 18 ani nici nu ne gandim la sex si asta pentru ca ne respectam pe noi si familiile noastrewinking

| emokid_1733 a răspuns:

Nu conteaza de unde is fetele. Numa sa aiba bunul simt. Dar cele de la oras au mai multe fitestraight face si e urat din partea lor. Orcine este egal.