| c0ntsimplu a întrebat:

Ma adresez fetelor!
Ce parere aveti despre un baiat care are Strunga, cred ca stiti ce-i aia laughing).
Il gasiti mai putin placut fata de ceilalti? Nu prea v-ati baga in seama cu el a? Fiti sincere!

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Uite iubita perfecta pentru u
http://adevarul.ro/......46x404.jpg

| Pământul a răspuns:

E bun pentru ca un clitoris prins la strung se satisface foarte usor.

| Lawliet14 a răspuns:

Du-te la stomatolog daca vrei, iti poate acoperi usor strunga cu fatete sau mai stiu eu ce se poarta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

STRÚNGĂ, strungi, s. f. 1. Loc îngrădit la stână, unde se mulg oile.
Nu ştiu, doar să nu mulgă el oile big grin.

| Omori a răspuns:

Mie mi se par drăguțe(la nivel de maxilar).

| ursuletul96 a răspuns:

Sincer,daca iti place nu conteaza ce are.