| Ionutznutzy a întrebat:

Fetelor, in ce masura va intereseaza partea interioara a unui baiat ( simtul umorului, comportament, personalitate etc ) si partea exterioara legata de aspectul fizic? Si ce parere aveti despre cei ce se baga in seama cu voi pe strada sau diverse locuri? Dau funda la cele mai sincere raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Miru023simplu a răspuns:

Partea interioara e cea mai importanta,trebuie sa ma completeze. Dar si aspectul fizic joaca un rol destul de important, sa fim realisti.
Cat despre respectivii nu stiu ce sa zic. depinde si de situatie, nu prea pot sa-i caracterizez.

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai,pentru mine conteaza foarte mult simtul umorului,comportamentul, chestii, cat si aspectul fizic.Si despre tipii care se baga in seama, mi se par amuzanti, si dragutihee hee

| Oanny a răspuns:

70% partea interioara si restul de 30% aspectul.
Iar de cei ce se baga in seama, nu stiu ce sa zic.Adica mai exista si genul ala de baieti care vin la tine si zic:"Fata esti frumoasa da-mi si mie idu tau" sau ceva de genu, acestia chiar ma enerveazastraight face
Ceilalti sunt...acceptabili sa ziclaughing

| Bianca_4925 a răspuns:

Pai. partea,, interioara" cam 60 % si 40% cea exterioara.si mi se par cam retardati. dca putem spune asa. mi se pare un gest aiurea.