| anonim_4396 a întrebat:

Ma afecteaza in vreun fel daca imi e rusine sa scot sunete in timp ce ejaculez?
Efectiv simteam o presiune in osul pieptului in timp ce incercam sa nu scot sunete.
Adica pentru un baiat e ciudat daca geme?

4 răspunsuri:
| Dintrebare a răspuns:

Nu e nicio rusine si nici nu este ciudat sa scoti sunete. Fiecare om se exprima in felul lui si e normal sa faci ce simti atunci cand faci sex. Lasa-te liber. In momentele alea nu se judeca. Iar cine judeca, o face pentru ca e idiot.

| Iunicu a răspuns:

Gemetele de plăcere din orice activitate plăcută, că este sex, masaj, gustarea unui deliciu culinar etc.
Reprezintă o confirmare pentru autor, că ce se întâmplă acolo este uau.
Dacă ție îți place să auzi o fată cum geme de plăcere sub bagheta ta, și fetei îi place să primească confirmarea lucrului bine făcut. Geme liber, este perfect, numai să nu deranjezi liniștea publică!

| Anonim2136493 a răspuns:

Bună! Nu e ciudat, mie una mi se pare atractiv ca și el să scoată sunete din când în când, e turn on laughing

| anonim_4396 explică (pentru Anonim2136493):

Daca ar fi dupa mine as scoate mereu sunete happy e bine, ma bucur ca vedeti ceva atractiv.