| Anonima728282991 a întrebat:

Deci un băiat de la școală știe că il plac deoarece i-am spus.
Efectiv imi e rușine să merg la școală.
Mă simt ciudat.
Un sfat?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Eu zic mai bine sa-ti fie rusine de baiatul ala, sa dai ochii cu el, ca la scoala este obligatoriu sa mergi chiar de nu vrei, fiindca nu ai incotro, riscand scaderea note la purtare sau probleme cu diriginta si parintii tai.

Vezi, daca ai fost prostuta si i-ai spus baiatului, acum suferi consecintele faptelor tale, peste tot vi se spune sa nu va dati disperate dupa baieti si barbati, ca va faceti de rusine cand sunteti respinse, dar care nu asculta, pateste ca tine.
Niciodata, dar absolut niciodata sa nu mai faci avansuri baietilor, ca ai toate sansele ori sa rada de tine, ori sa te respinga de fata cu toata lumea.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te la scoala. Nu are de ce sa-ti fie rusine din asta.

| SpoiledBrat a răspuns:

Efectiv invata sa te exprimi si sa scrii