| babyloving a întrebat:

Am sa va povestesc un vis pe care l-am avut:In vis se facea ca noi si inca o am mers pe strada dintr-o excursie. Apoi nu stiu ce mi-a venit ca am vrut sa il sarut.Si i-am spus sa vina sa discutam ceva.Am mers dupa un copac mare si a inceput sa ma sarute dar repede fara pasiune,apoi l-am prins de cap si l-am sarutat pasional si lung.Dupa ce am terminat cu sarutul l-am intrebat :iti place de mine? si el a zis :da.Dar de Deea iti place? si el a zis :nu.Apoi ne-am lipit nasurile si am inceput sa ne sarutam cu multa pasiune si dragoste.Apoi mai tarziu am iesit la o intalnire in care ne-am sarutat mai mult.Dupa aceea m-a condus pana acasa si mi-a spus :,, TE IUBESC MULT! ’’ si eu am zis :,, SI EU!’’. Apoi ne-am sarutat si el a plecat, dar inainte mi-a mai cerut o intalnire. Oare ce inseamna? Credeti ca se va adeveri?

Răspuns Câştigător
| Danelusha a răspuns:

Probabil se va adeveri... visurile de tipul asta cam permament se adeveresc

3 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Tot ce-i posibil. Uite, eu am visat ceva si ziua viitoare am vazut ceea ce era in film.Verisoaramea la fel. Daaa!:D

Uite asta am visat:D
http://www.youtube.com/watch?v=qDMXkPfxjOc
Asta am vazut ziua viitoare si am ramas ":|"dupa care":o"

| LaraClarice a răspuns:

Hei, eu spun ca este numai un vis. Probabil te-ai gandit la acel baiat inainte de culcare.
(semneaza petitia si da-o mai departe http://www.ptroa.co.il/petition/ )

| 1123152525 a răspuns:

Asta inseamna ca iti vei face iubit, sau daca ai inseamna ca va veti iubi f mult!
Funda?