| alexmrnl97 a întrebat:

Ma ajutati putin. imi place de o fata cu 2 ani mai mica decat mine. nu stiu cum sa fac sa stau cu ea ca-mi place muuulttt am intrebat-o odata daca vrea sa stea cu mine si nu a zis nimic a inceput sa rada! va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| stefania_3113 a răspuns:

Nu te stresa atat de mult.Toate vor veni de la sine.
Incearca sa iei legatura cu ea si de data asta avertizeaz`o ca e serios.Si discutati ca doi oameni "maturi"nu doar in sens d gluma. Daca vei fi si uh mai serios, va fi si ea serioasa.
Succes! Funda?

1 răspuns:
| Blondamea a răspuns:

Dne dar nu-ti mai face atatea griji toate la randul lor sa stii ca ea nu e ultima fata si daca vrei sa stai cu ea dc nu o intr pur si simplu ii spui ca uh o iubesti si ca ti-ar placea enorm de tare daca ar vrea sa devina prietena tha