| A0n1mUL a întrebat:

Ma am fraps 3.2.3 si cand filmez filmeaza doar 3 minute si dupa se face alta filmare deci mai multe fisiere.

spuneti-mi cum sa fac setarile ca sa pot filma si 99999999999999999 de ore fara sa se opreasca singur. si sa fie doar un fisier adica sa mearga brici! spuneti-mi setarile! si l-am scos de pe net full registred

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite un tutorial de configurare Fraps:
http://tutorialero.wordpress.com/......tr-un-joc/
Atentie! Trebuie sa ai loc in partitia in care se salveaza filmul pentru ca 1 minut de inregistrare poate sa aiba 2-3 GB. Daca nu ai spatiu nu poti inregistra.

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru A0n1mUL):

Ala este maximul pentru FRAPS - 10 gb cred ca are filmul tau de 4 minute la setarile pe care le-ai facut! Mai mult nu poate.Nu poti sa filmezi la infinit cu el.In ce partitie este instalat si cati Gb mai ai liberi pe acea partitie? (nu ma intereseaza in tot calculatorul)
La cate fps-uri ai setat fraps? Si ai bifat Half Size?