| A0n1mUL a întrebat:

Ma am fraps 3.2.3 si cand filmez filmeaza doar 3 minute si dupa se face alta filmare deci mai multe fisiere.
spuneti-mi cum sa fac setarile ca sa pot filma si 99999999999999999 de ore fara sa se opreasca singur. si sa fie doar un fisier adica sa mearga brici! spuneti-mi setarile! si l-am scos de pe net full registred

1 răspuns:
| ErickEmil a răspuns:

Sincer iti recomand sa iti iei hyper cam 2.0 sau Acala Screen Recorder. inregistrezi cat vrei si daca ai Pc bun merge mai mult ca brici big grin