| Wehrmacht a întrebat:

Ma am o problema mare rau.Am niste ochelari (de vedere) nenorociti care nu se sterg nici d'ai dracu'. Am dat cu spray de sters monitor pe ei, servetele de sters ochelarii, spirt, apa(rezista la orice) i-am dat si de pereti ai dracu' si tot nu se sterg. Lentila e din plastic.Cu ce dq sa ii sterg ca MA DISPERA(am incercat si cu carpa aia pe care mia dato cand i-am cumparat.). Scz de categorie e cea mai vizitata.

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu zic sa incerci sa iti faci unii noi din sticla ca sunt muuuult mai rezistenti chiar daca costa mai mult.

| bia0000 a răspuns:

Spalai cu detergent de vase lichid si nu glumesc! aveam aceeasi problema

| NancySweetty99 a răspuns:

Bagai in masina de spalat crede-ma merge si dupa ce incerci asta astept fundita pup big grin

| hiphopgirl a răspuns:

In primul rand nu vorbi urat apoi daca nu trece du-te napoi la oftalmolog sa-ti dea altii.