| laura23 a întrebat:

Cum as putea sa curat ochelarii de vedere? eu ii sterg des cu materialul ala fin care m-i l-au dat cand i--am cumparat dar tot nu sunt asa cum mi-as dori eu si de la o vreme am un punctulet mic pe o lentila si nu se ia. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| cute a răspuns:

Pai sunt servetele speciale de ochelarii.sa sti ca le gasesti cam pe oriunde.cum ar fi cora.carrefour...http://2.bp.blogspot.com/......C06471.JPG cam asa arat.:)

| roxcostea a răspuns:

Mai bun decât şerveţelele este un spray special pentru ochelari. Eu îi şterg chiar şi cu şerveţele normale când folosesc spray-ul. Îl găseşti mai pe la toate magazinele de optică medicală