| dragutza_1869 a întrebat:

Ma cert prea des cu iubitul meu.de la fleacuri. ce sa fac sa "fug" de certuri, ca sincer deam m-am saturat de asta?

Răspuns Câştigător
| Ioana_9532 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. uneori aceste certuri de la fleacuri se intampla din vina cuiva. sau cineva vrea sa se indeparteze :* poate fii doar o perioada dupa care totul revine la normal. tot ce trebuie tu sa faci e sa vorbiti deschis big hug sper ca te-am ajutat:*

5 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Ce sa faci? Sa iti mai domolesti putin orgoliul, lasi de la tine, [si el sa faca asta de preferat] discutati si pana la urma daca reusiti o sa fie super si toate discutiile astea o sa ti se para prostii.Iti spun din experientahappy

| alliwtsa a răspuns:

Incerca sai dai dreptate chiar daca nu are sau daca esti prea orgolioasa il poti ruga frumos sa schimbe subiectulhappy
aceste mici certuri distrug relatia complet.frunditsssa:X?

| play4girls a răspuns:

Nu vreau sa fiu ''porc'', dar, trebuie sa faci mai mult sex(dragoste). cand e monotonie e si cearta.incercati si voi ceva nou,nu stiu, mergeti prin sexshopuri, faceti sex dimineata, cestii de genu. discutati poblema calmi fara sa urlatibig grin.incercati sa va amintiti(vorbind) cum v-ati cunoscut si tot parcusul relatiei voastre, iar apoi va puneti problema:-de ce dracu ne certam noi tot timpul?-ce se intampla? bafta

| Ioana_9532 a răspuns:

Prima data tine cont cine e de vina big grin provavil ar trebui sa mai lasi si tu de la tinebig hug :* sau el. nu stiu vezi cum mai merge relatia voastra si daca va mai iubiti. incercati sa exitatzi certurile. pup. pa >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o relatie trebuie sa lasati de la voi. Ma refer: greseste el, nu sari imediat cu gura, lasa de la tine. Ar trebui si el sa inteleaga asta. Gresesti tu, sa lase de la el. Ori vorbiti amansoi si rezolvati problema. Nu are rost sa te certi cu prietenul tau din chestii de care numa copii mici se cearta. Sper ca te-am ajutat :*