| anonim_4396 a întrebat:

Ajuta-ti-ma cu o idee de cadou pentru iubitul meu.de craciun va roooog cea mai buna idee primeste >fundita:

Răspuns Câştigător
| Ics a răspuns:

Scumpa... happy Incearca Ceva Special. Un Tablou Cu Voi 2 Care stii ca o sa. l aiba mereu in camera si. o sa se uite la aman2 in fiecare dimineata, in fiecare seara. Sau Un Ceas Tot Cu voi 2. o perna rosie cu imaginea voastra sa stii ca doarme cu gandul la tine. Funda? du. te la un magazin personalizat cu o poza cu voi 2 si o sa vezi ca daca nu. ti palc ideile astea o sa te surprinda altceva acolo. funda?

7 răspunsuri:
| anqutsel a răspuns:

Fii originala creeaza u ceva
Dar totusi daca nu ai idei
Cumparai un tricou personalizat cu voi 2
o rama de poze
un album cu voi doi
CUmparai o cutie de bomboane in forma de inima si spune-i ca inima ta e mutl mai mare decat aiia
Spune-i te iubesc cel mai simplu

| EX a răspuns:

Si de unde dracul sa stiu ce gusturi are, detalii ceva zi si uh! Pai cei asta ori sunte expliciti ori nu mai suntem. laughing

| BackInTime a răspuns:

Pai o rama cu o poza unde sunteti voi doi mai interesant.in zapada in 2009 sau 2010

Npc si sper ca te-am ajutat

| Hollywood a răspuns:

Mmmm... o seara de neuitat sau ceva la care nu sar fi gandit nici odata

| Cutit a răspuns:

O inimioara din argint in care se rupe in 2 ...la mine a mers

| Roxytza_1134 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un ceas

poti sa ii inramezi o poza de la prima voastra intalnire sau de la primul sarut

poti sa ii cumperi parfuml preferat

poti sa ii faci cadou un album cu toate momentele voastre speciale

poti sa ii iei ceva de imbracat

poti sa ii iei ceva personalizat, ceva foarte amuzant

poti sa rezervi o cina la un restaurant romantic si sa faci cinste

poti sa ii cumperi un tort cu o poza de cand era mic

poti sa ii chemi toti prietenii la un party

poti sa ii oferi multe...pentru ca e iubitul tau orice ii va placea

| Arekusu a răspuns:

Eventual un blowjob