| Magda20 a întrebat:

Mă enervează atingerile iubitului meu în anumite locuri (zonele intime). Mereu îi feresc mâinile...și de fiecare dată insistă tot mai tare. I-am zis să nu mai facă asa ceva și el se enervează și îmi zice că sunt rea că nu îl las.

38 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Nu cunosc detalii, ma gandesc ca poate are gesturi mai deplasate daca o deranjeaza, poate ii provoaca durere sau se simte prost sau sunt prea mici de varsta

| Violleta2022 a răspuns:

Da-i un sut in dos, daca este mitocan si nu intelege de buna voie.

| Xelon a răspuns:

Ok!
Este clar ca este o mică incompatibilitate de caracter.
Eu zic sa îți cauți unul cu, care sa te poți iubi telepatic. happy

| darrio2007 a răspuns (pentru sadrian46):

Lasa-te in voia lui. Te va excita si va incepe sa-ti placa. Daca nu este prea mitocan si daca si tu esti pregatita psihic. Mai rar sa ai un iubit si sa nu faceti sex. Daca nu simti nimic de la acele mangaieri ale lui, posibil sa ai o problema.

| Csander a răspuns:

Cati ani ai tu si de cat timp sunteti impreuna?

| Magda20 explică (pentru Csander):

20 și suntem împreună de 2 luni

| Csander a răspuns (pentru Magda20):

Atunci foarte bine faci ca nu il lasi, bravo! Fii fata cu capul pe umeri.

| sofisis a răspuns (pentru antiqque):

E cel putin ciudat...