| Nyxye a întrebat:

Ma enerveaza o persoana si cand ii spun sa ma lase in pace insista.El ma place si au inceput colegii sa faca glume.Si baietul acela e oribil. Vreau sa scap de el! Help nu mai suport.Si ce pot sa fac ca virgula colegii sa nu mai faca glume proaste?
Scz de categorie

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intotdeauna o fata stie cum sa scape de asemenea baieti, atunci cand ea doreste acest lucru. Ignoranta totala este destul de eficienta.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza astia care scriu "ca virgula colegii"

| Nyxye explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Si pe mine ma enervezi tu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce e baiatul acela oribil ma rog?

| Mădălyna4Y0u a răspuns:

Păi, dacă nu a mers faza cu lăsatul în pace.zic sa n-o mai bagi in seamă pe persoana respectivă..la un moment dat o să se plictisească şi o să te lase în pacewinking