| Catenstein a întrebat:

Heii! Deci:Eu tocmai am inceput liceul si am cunoscut un baiat care e cu mine in clasa imi place de el si vreau sa fiu cu el dar nu stiu cum sa ii spun cred ca ma place deoarece se cam "holbeaza"rolling on the floorlaughing la mine in timpul orelor imi zambeste vorbeste cu minehappyetc. dar cam toti[nu "cam toti" ci chiar toti ]baietii din clasa se dau la mine si devin cam enervanti mai ales un baiat mai mare care a ramas repetent 8-) e ff enervant azi cand baiatul de care imi place sa asezat langa mine sa vorbim baiatul ala mai mare s-a bagat si a inceput sa tipe la tipul de care imi place ca sa ma lase in pace etc.8-)... i-am zis sa ma lase in pace[tipul mai mare] dar nu inceteaza dar daca o sa reusesc sa stau cu tipul de care imi place ce o sa zica baiatul ala mai mare? mi-e frica sa nu faca vreun Show sa ne despartastraight face
Help!crying(

Răspuns Câştigător
| Dragneel a răspuns:

Pai,intr`adevar,e suuuper nasol, dar baiatul mai mare, face asta din gelozie.si nu te poate despartii,daca baiatului de care iti place,ii place intr`adevar de tine, si tie de el,atunci nu trebuie sa ascultati ce zice lumea si sa ignorati, e cel mai bine.big grin daca ascultati s`ar putea ca sa va despartiti repede, oricum eu sper sa fiti mult timp impreuna! :*.

1 răspuns:
| andreeapss a răspuns:

Mai bine iti asculti inima si risti ca ala sa faca show...winking