| GucciGang2k17 a întrebat:

Ma frate, eu nu am inteles niciodata cum actorii porno duc filme de peste 20 de min. Hai 10-15 min e mai mult decat suficient. Gen eu la 16 ani imi dau drumu dupa maxim 6-7 minute. Exista pastile sau ceva?

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tu esti inca un copil, trebuie sa mai exersezi autocontrolul. Un barbat se abtine cat vrea el, orice barbat normal si sanatos, care a exersat autocontrolul in adolescenta, isi poate controla ejacularea cat doreste el, de obicei. Sigur ca mereu vor exista momente in care te scapi dupa 3 sau 5 sau 10 minute, dar in majoritatea cazurilor, ca barbat adult, iti poti pastra erectia si excitarea, fara sa ejaculezi dupa propria vointa: doua minute cateodata, doua ore altadata. Iar un act sexual de 20 de minute este absolut normal, este media raportata de multe cupluri ca fiind cea obisnuita, suficienta pentru ambii sa se simta satisfacuti.

| GdX a răspuns:

Frate, actorii porno baga pastile cu pumnul. Fac injectii in penis si se dau cu creme sa le amorteasca pentru a nu mai simti placerea. Si ceea ce vezi tu in 20 de minute este filmat in cateva ore.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce crezi ca filmul ala e un act intreg? Sunt zeci de scene lipite intre ele. Si cand omul face asta zilnic si ejculeaza si de 2-3 ore pe zi iti inchipui ca il tine

| RAY a răspuns:

Aia lucreaza nu fac asta de placere, plus ca au experienta

| OldSoul a răspuns:

Actorii porno nu au 16 ani.
Cand o sa ajungi de varsta lor, atunci poti sa-ti faci griji, pana atunci, mai ai de futu... asta mancat.

| alina2k18 a răspuns:

Daca duci tu putin la labica ce-ai zis? Toti sunt ca tine? laughing)
Use your BRAIN when you FUCKwinking

| raMLesS a răspuns (pentru alina2k18):

Pe mine ma tine cat sa placa la toate femeile laughing.

| alina2k18 a răspuns (pentru raMLesS):

Orale sau normale?winking

| raMLesS a răspuns (pentru alina2k18):

Si manuale laughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Stii ce-i aia editare video?

| Endoryus a răspuns:

Exista scene editate amice. Nu crede tot ce vezi in filme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 de minute vi se pare mult? laughing WOW. Lispa de experienta, probabil. Eu n-am avut prieten pe care sa-l tina atat de putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmele astea sunt trucate.

| UtilizatorNeidentificat30 a răspuns:

Filmele porno sunt editate, depinde de tine totusi, iubitul meu in prima noapte a stat o ora jumatate fara sa ejaculeze, depinde de la om la om, sigur peste cativa ani o sa te tina mai mult, nu iti face griji, iar pastile da exista dar nu te as sfatuii sa ei, funda?