| Elena1234456 a întrebat:

Ma gandeam sa ii spun unui coleg ca il plac printr-o prajitura cu ravas. Am luat deja legatura cu o firma, si acum ma gandesc ce sa scriu pe bilet. Credeti ca e o idee buna? O sa i-o dau de Craciun big grin.

Răspuns Câştigător
| Ionica9119 a răspuns:

Foarte misto si originala ideea! Bravo. Dar...Craciun? Daca ''ti-l sufla'' vreuna? Bate si tu fierul cat e cald ca s-a putea sa nu-l mai incalzesti a doua oara! Succes!

7 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

Da este o idee super. Este originala, mai ales. De ce sa astepti pana la Craciun? Dai-o mai devreme.

| neutrino a răspuns:

Ideea e buna, dar baiatul va fi pana atunci liber"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva frumos și interesant. E ceva ce cu siguranță n-ar face prea mulți. Sunt sigură că o să-i placă și că o să fie oarecum surprins. Fă-o, dacă așa vrei! Nu pierzi nimic. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aww ce draguut! Da, este o idee foarte buna. Sper sa iti reuseasca!

| PsyhoWoman a răspuns:

Ideea e superba dar..de Craciunstraight face? si apoi pana atunci isi face o prietena! da.i.o acum!

| KeporLove a răspuns:

E o idee foarte frumoasa dar ma amuzat faza cu "O sa i-o dau de Craciun". de ce sa astepti pana la craciun? Dece nu ii dai acea prajitura mai repede. cand simpti ca e momentul potrivit

| TheAndra95 a răspuns:

Da, e foarte frumos si original, cred eu. Este bine sa iti exprimi sentimentele intr-un mod asa de frumos. Felicitari pentru curaj si bafta!