| Cristal_8467 a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa a 4 eu sunt tot in a 4 ma gandeam sa-i spun la banchet ca-l plac dar asta ar fi o nebunie...credeti ca ar fi o idee buna? va rog sa ma ajutati... dau vot +fundita

Răspuns Câştigător
| deeyuhd a răspuns:

Hey! Deci ca sa-i spui ca`l placi sunt de acord pentru ca trebuie sa stiewinking
Cine stie, poate si el te placehappy
Fundaa`?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Neinspirata intrebare...

| lolly a răspuns:

Banchetul e in clasa a 8 laughing trebuie sa astepti 4 ani. pana atunci pe clasa a 7-8 poate sa isi faca o prietenahappy si la varsta de 10 ani eu ma mai jucam happy poate esti atrasa fizic de el. dar nu cred ca ai nevoie de o relatie la varsta ta. asteapta sa mai cresti

| cineva_8314 a răspuns:

Pai mai intai asigurate ca te place si el... daca nu, nu e o idee prea buna, baietilor daca le spui asta o sa se creada mnare si tari si o sa le spuna tuturor si o sa rada de tine...deci succes!

| stefix a răspuns:

Daca esti in a4a cum am inteles thinking stii ca mai ai de asteptat 4 ani pana la banchet deci o sati schimbi decizia sau el o sa se schimbe poti sa-i spui acum sau cel mult pese un an...

| Cristal_8467 explică:

Mersi dar i-a spus o prietena de-a mea

| Izabela_2730 a răspuns:

Incearca sa afli si daca el te place si daca raspunsu e da deci poti sa ii spui dar mai tine cont ca uni baieti reactioneaza "urat" cand le spui asta dar incercarea moarte n-are! Succeskiss