| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea să trimit cuiva la serviciu unde lucrează un buchet mare de trandafiri cu un bilet, să fie o surpriză, dar nu știu cum se procedează, ma gândeam sa îl trimit acolo la respectiva printr-o firma de curierat, iar cel care îl transportă până acolo sa il dea fară să zica de la cine este, deoarece vreau sa fie o surpriză și să îi spun eu mai apoi despre chestia asta. Voi ce credeți, cum ar trebui să fac?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista zeci de servicii de genul, adica florarii online.

Spre exemplu iti recomand floria.ro au preturi maricele dar livreaza in 2 ore

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, e ok. procedează așa. frumos gest :3