| vladimirbastiliei a întrebat:

Ma ingrijoreaza faptul ca iubita mea, de la prima intalnire s-a culcat cu mine. M-a invitat la ea acasa ca cica avea laptopul stricat.Am ajuns la ea si m-am pus la birou sa vad ce are laptopul. Timp in care ea s-a pus deodata in genunchi si m-a descheiat la blugi si a inceput sa imi faca sex oral. Am intrebat-o de ce s-a grabit asa tare sa facem asta, abia ne cunoaste si mi-a zis ca ea nu isi pierde timpul cu tampenii.ca a trecut de fazele sa se plimbe de mana si chestii de genul asta infantil. Ma intreb daca asa face cu toti barbati cu care iese in oras. Mi-e teama sa nu fie vreo panarama.

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

A facut ce a vrut, cumva nu ti-a placut?
Ia-ti toate masurile de siguranta sentimentala si sexuala, ca sa nu mai fi ingrijorat!
Si nu judeca pe nimeni.

| anka89 a răspuns:

Am ramas fara cuvinte, chiar daca pana acum nu ati fost impreuna si va cunoasteti de mult timp, poate ii placea de tine si din motiv sa nu te piarda a trecut direct la "subiect", de fapt a trecut la subiectul subiectului.Sunt de acord ca nu mai prea exista fete care sa treaca dupa mai mult timp la relatii sexuale cu iubitul, dar ce a facut prietena ta mi se pare oarecum ciudat.Ma gandesc ca ti-a placut din moment ce nu ai oprit-o, dar totusi eu zic sa urmaresti situatia putin mai mult, ceva nu e in regula.Mai era cum era sa fi facut doar sex, dar asa din prima, sex oral, nici macar nu a avut nevie de tine sa faci primul pas, sa ii areti ca o vrei asa de repede.
Ce sa mai zic incearca sa o lasi mai moale cu ea pana afli ce "rol" joaca.happy

| doc69 a răspuns:

In loc sa fii bucuros ca e fara inhibitii. daca ai problema asta si gandesti astfel mai bine va despartiti acum altfel de aici o sa dai in gelozie si o sa fie mai naspa si pierzi timpul amandorura.

| Bihter a răspuns:

Pai fii sigur ca daca a avut atata vrajeala sa te invite la ea acasa si atata tupeu sa te desfaca la pantaloni pai fii sigur ca fata este o experta si da...a mai facut treaba asta si cu ceilalti, este cam curvisoara si nu vei putea niciodata sa o schimbi asa ca gaseste-ti o fata calumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma uit ce au scris ceilalti imi vune sa ma dau cu capul de pereti, mai oameni buni, daca eu iubesc pe cineva poate sa fie ea si basescu nu numai panarama ca tot in inima mea ramane, daca o iubesti si te iubeste nu conteaza ce profesie are, dragoste si intelegere sa fie

| RetardedRacoons a răspuns:

Desparte-te frate de ea, e clar o panarama. Lasa-mi mie id-ul ei sa vezi ce ma iau de ea, curva dracu, auzi tu sa nu mai pui omu sa se tarasca cu ******* umflate cateva luni de zile inainte! Ntz ntz ntz

| Zeref a răspuns:

Eu cred ca numai iese in oras?laughing)))))
Sunt 3 variante.:
1. E posibil ca ea sa fie panarama, curva, zdreanta, usuratica, tarfa si tot arborele de panarame, iar in tot aceste timp cat este cu tine s-a frecat cu tot orasul.
2. Poate vroia sa demult sa se bage in seama cu tine si ca sa te faca sigur al ei a trecut la acest act. Oricum nu e prima data cand o face si daca esti cu ea si va iubiti acest detaliu nu prea este important. Daca nu o face si cu altii e mai bine, decat sa stai 3 ani sa-i dai de inteles la pretena ta ca vrei sa ti-o ia in gura.Trecand peste palmele genunchi in gura si coate-n cap pentru ca ai fost nesimtit ca tot o impingeai cand te saruta pe abdomenrolling on the floor))))).
3. Poate a fost inainte si acum vrea ceva serios si a uitat ca mai sunt si alte momente misto si romantice in afara de sex si oral.Eu zic sa nu te impacientezi asa tare.Parerea mea este nu e panarama poate o fata dezinvolta care nu sta si face ce-i place.La noi asa se gandeste, ca daca una iese din limita normalului este panaram si alte prostii. Daca este doamna in societate si curva la pat atunci ai o femeie printre cele ideale.
Chill bro.It's all good it's all good

| LMV01 a răspuns (pentru Zeref):

Pai nu iese in oraslaughing)) ii invita acasa la reparat laptop... cine stie de cate ori s-a stricat laptopul alarolling on the floor

| Zeref a răspuns (pentru LMV01):

Te-ai prinswinking. Saracu laptop.laughing)))

| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Cred ca asa a vrut ea sa iti plateasca reparatul laptopului, poate era in pana de bani, intreab-o cum l-a platit pe instalator sau pe postas

| Bia125 a răspuns:

Parerea mea e ca e o panarama... o disperata, si sunt sigura ca face asta cu toti baietihappy

| Corleone123 a răspuns:

Frate as vrea o pr ca a talaughing))

| ceseintampla a răspuns:

Este panarama.

| alex85kay a răspuns:

Frate asa se poarta acum sexul occidental? ce nu te-ai simtit bine acum mai conteaza ca a fast panarama sau e?