| anonim_4396 a întrebat:

Ma inteleg foarte bine cu o fata, vorbim pe facebook in fiecare zi si in fiecare zi la scoala, radem impreuna foarte mult si avem cam aceleasi stiluri. Mie imi place de ea dar cred ca si ei de mine, dar sunt tipul de baiat mai rusinos si nu stiu cum as putea sa ii spun acest lucru, ea parca asteapta asta de la mine asa simt din ce vorbesc cu ea. Va rog sa imi dati cateva sfaturi, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Barbiiiedoll a răspuns:

Vorbeste cu ea pe mess
Scoateo in oras
Si zii ca vrei mai mult decat o simpla prietenie...etc
si totul o sa vina de la sine
doar fii deschis
funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Mergi undeva, la film, la un suc. In ritmul tau, nu forta lucrurile.Ea asteapta actiune, dar in stilul tau, pentru ca se aseamana cu al ei, nu?

| HueyFreeman a răspuns:

Nu-i problema, daca tu nu vrei, o va face altul.

| PsychologistT a răspuns:

Stii cum e, fetele asteapta in general ca baietii sa faca primul pas spre mai mult.
Daca nu ai curaj sa o abordezi fata-n fata, scrie-i pe Facebook ce simti.

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Spune-i printr-un sms, daca fata in fata iti este greu.