| andrei92_2159 a întrebat:

Ma intilnesc cu doua fete imi plac ambele dar nu stiu pe care sa o aleg ce ma sfatuiti sa fac?

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Stii de parca am cunoaste noi pe vreuna mai bine decat tine...

Nu esti in stare sa-ti iei decizii din astea singur? Macar apeleaza la cineva REAL care le stie pe alea daca chiar exista.

| Cătălina a răspuns:

Intreaba-ti inima! Ea nu te va minti niciodata.

| Dash a răspuns:

Daca iti plac amandoua la fel alege-o pe cea cu care crezi ca ai mai multe in comun (astfel va veti intelege bine pe termen lungbig grin ).

Răspuns utilizator avertizat
| blaxy a răspuns:

Curvar big grintongue

| LiveYourLife a răspuns:

E imposibil sa le placi pe amn2 in aceeasi masura...

incearca sa te gandesti ce calitati si defecte are fiecare din cele 2 fete si vezi care se apropie mai mult de caracterul tauwinking

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Pe amandouă

| Claudia a răspuns:

Cum vrei sa-ti dau un sfat cand nu prezinti situatia mai pe indelete straight face

| alinus_1810 a răspuns:

Nu e posibil sati placa amandoua, nai vrut sa cunosti iubirea adevarata si poate de asta