| Darkfable a întrebat:

Ma intrebat ieri prietena mea daca e bine sau e rau sa inghita sperma. Va intreb este sanatos sa inghita sperma, are efecte secundare sau ceva de genul? Va rog seriozitate dau funda

Răspuns Câştigător
| Andriana_7122 a răspuns:

O sperma sanatoasa nu contine nimic care sa provoace vreo boala, unele persoane simt senzatia de voma in timpul sau dupa efectuare felatiei. Acesta este un rezultat al refluxului gastric ce se declanseaza, dar nu constituie un motiv de alarma. Alte persoane pot avea senzatia de voma dupa inghitirea spermei din cauza motivelor psihologice sau pentru ca gasesc gustul sau consistenta materialului seminal de nesuportat.Intradevar acest lucru poate fi periculos, iar autofelatia, poate, de asemenea, avea consecinte neplacute. Asta in situatia in care persoana respectiva are o boala cu transmitere sexuala ce poate fi extinsa in diferite parti ale corpului... Asa ca ar fi bine sa nu faca asa ceva.)

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai @yuhuu, faci ca canele. laughing
Sau cand bagi o laba, cand ii vine sa scuipe pui mana caus in fata ei, scuipa in caus si apoi...
Cam asa ceva. :-s

| Flav a răspuns:

@helpu - ce vitamine contine si la ce te ajuta?
@Darkfable - Kidule, voi cati ani aveti? Sper sa nu-mi strici weekend-ul de inainte sa inceapa.

| MMihai a răspuns:

Ce vârstă aveți voi doi!
Dar prietena ta nu a găsit, altă ocupație mai interesantă, decât să înghită spermă?
De fapt, cred că minți, tu vrei să o convingi, să facă asta.
Vezi că te pune și ea să lingi frișca de la savarină.
Frișca aia, are un gust, cu mult mai scârbos, decât sperma.

| mihaibr11 a răspuns:

Doamne, ce-mi plac fazele astea "am un prieten/prietena care x si y, doamne fereste nu e vb de mine, e vb de persoana aia". Peace

| helpu a răspuns:

Nu are ce sa faca rau spermawinking. Contine foarte multe vitamine. E chiar sanatoasawinking

| yuhuu a răspuns:

Practic, n-are cu ce sa dauneze din punct de vedere medical... daca prietena ta e ok cu ea si nu are alte retineri, atunci pofta buna!winking

| yuhuu a răspuns:

Adriana16...sunt curioasa cum ai putea tu sa faci un autocunilingus thinking zi'ne si nouasmug

| yuhuu a răspuns:

@Zenithf : si ziceati ca, raspunsu' meu e stupid... straight face autofelatie? nu pe bune acum autofelatie? sa-ti mananci propria sperma e mult mai stupid decat toate raspunsurile mele la un loc, crede'ma!

| alexandru_6274 a răspuns:

Nuuu de loc doar ca iti ies copii pe gura in loc de (unde trebuir) rolling on the floor

| AlinElle89 a răspuns:

Poate avea efecte cat se poate de grave in cazul in care partenerul este infectat cu o infectie cu transmitere sexuala. Sperma nu e toxica lasa impresia ca sperma este un fluid intotdeauna nevinovat.
O sperma sanatoasa nu contine nimic care sa provoace vreo boala,deci este,, sanatos". Si nu are efecte secundare, atat timp cat nu-i provoaca scarba...Let go!

| Gargaritza_4806 a răspuns:

Eu cred ca prietena esti chiar tu smug