| Moldovanu_Bogdan_1986 a întrebat:

De ce unor femei le place să înghită sperma?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca le place gustul opoate si le excita. O fi un fetish.

11 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Pentru ca e sanatoasa

| minrest a răspuns:

Dar cum ai ajuns la concluzia ca le place? Femeilor nu le place sa faca sex oral. Daca le placea, lingeau si sugeau morcovi sau castraveti. Cum nu o fac, nu le place nici sa suga altceva. Dar fac asta pentru placerea barbatului. Si unele inghit pentru ca multi barbati cer asta.

| Oana92 a răspuns (pentru minrest):

Ei la naiba! Dar tu cum ai ajuns la concluzia ca nu le place? Ai facut tu un sondaj sau ce? O gramada de femei fac sex oral pentru ca le place, e vorba de relatie, de placerea de a-i oferi celuilalt placere.

| Pufoseniiee a răspuns (pentru Oana92):

Ei, dar cum ai ajuns la concluzia ca le place la " o gramada " de femei?

| Oana92 a răspuns (pentru Pufoseniiee):

Sunt femeie...si am prietene femei. E suficient? Tu ai fost radical/a, ai spus ca femeilor nu le place pentru ca nu sug nici morcovi, eu am spus ca exista o gramada de femei care o fac din placere. Normal, nu tuturor le place, dar nici ciocolata cu lapta nu place tuturorwinking

| Pufoseniiee a răspuns (pentru Oana92):

Sunt fata, am dat raspunsul acela sub forma de gluma laughing pentru ca tot repetati " dar cum ati ajuns la concluzia ca... "

| minrest a răspuns (pentru Oana92):

Uite-te mai sus la raspunsul meu, acolo scrie ca o fac pentru placerea barbatului. Adica exact ce spui tu, placerea de a oferi placere. Nu o fac pentru ca le provoaca o placere sexuala, ci ca sa provoace placere.

| sofisis a răspuns:

Nu cred ca e vorba de placerea lor. Sunt femei pe care nu le deranjeaza gustul si mirosul spermei...asta e cu totul altceva.
Dar nu cred ca exista femei carora sa le placa sperma intr-atat incat sa o inggita cu atat placere cum ar inghitii o inghetata de exemplu.
Pur si simplu unora li se pare foarte scarboasa, altere o tolereaza bine si o pot inghitii.

| mentholinks a răspuns:

Poate le e foame sau asa pur si simplu.

| HuNterukh a răspuns:

De ce nu? Din partea mea poate să facă ce vrea cu ea. laughing

| Cristi_Pleniceanu_1995 a răspuns:

Actrițe de filme porno scrie pe ele