| rTaxq a întrebat:

Ma-m despartit de prietena...acum 4 luni,fiindca i-am zis ca intre noi n-a fost iubire,si s-a suparat rau.
Acum e cu altul impreuna de o luna si cv doar ca sa ma uite,nu stie cum sa se desparta de el ca nu-l place, ma place pe mine.
Ieri am fost la un foc de tabara si am stat pana la 12, si ea a fost acolo.
Am povestit, si am urcat si am stat in masina in spate...
Si eram tacuti, au trecut 10 min far asa zica ea sau eu ceva.
Si mi-a spus ca ii ciudat cand sta cu mine si ii cu ala impreuna si nu stie cu msai spuna sa se desparta ca sa nu se supere pe ea.
Si nu stiu ma strans in brate si am inceput sa plangsad,apoi se uita in ochi mei,stiu par o fiinta slaba sa plang in fata unei fete,dar nu stiu,mi-am cerut iertare ca am fost gelosstraight face
Ma strans in brate si apoi dintr-o data s-a dat de langa mine si a a inspirat tare...a tras aer si si-a pus mana la gura si sa aplecat,am luat-o in brate(plangand) ea era deja pierduta nu stia ce sa faca,m-a prins s-a uitat in ochi si m-a sarutat, apoi.
In drum spre casa eu eram in spate cu ea, si cu 100 m inainte de casa ei m-a prins de mana si ma strans tare. apoi m-a sarutat pe obraz si a plecat.
Credeti ca am facut o greseala?sigh
nu stiu ce a fost cu mine,ea nu a plans, a incercat sa ma opreasca dar a inspirat cam tare m-am speriat sa nu ii vina rau, nu stiu ce e ce s-a intamplat? ce greseli am facut...

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Esti un fraier, sincer! Cum ii dai papucii fetei fara motiv! Si tot tu plangi?! Wtf? Ea ar fi proasta acum daca sar intoarce la tine dupa ce ca ai parasit-o pentru nimic.Nu stiti sa apreciati ceea ce aveti langa voi, doar cand pierdeti realizati!

| mona a răspuns:

Va iubiti inca si ar trebui sa fiti impreuna

| neutrino a răspuns:

Asa fac copii mici si prosti. La unii le trece cu timpul, la altii nu.

| Ombladon13 a răspuns:

Esti un fraier...o asa fata nu trebuie lasata, nu realizezi ce ai pierdut, o sa iti para rau cu timpul stai linistit, doar ca atunci cand o sa o vrei inapoi, v-a fii prea tarziu.

| DjLarad10 a răspuns:

Dc il acuzati voi acum? Daca el asa a simtit atunci, acum ii pare rau.Asa sa revenim la subiect:pai daca ea inca te place ffff mult si tu la fel dc mai stati despartiti? Ea poate vb civilizat cu tipu' ala si se pot desparti, iar voi doi veti putea fii impreuna.Dar rel voastra daca va mai fi trebuie sa se bazeze pe multa sinceritate, incredere, iubire.Intelegi u.Parerea mea este sa o luati de la 0.Bft multa, sper ca te'am ajutat!

| VLV a răspuns:

Am inpresia ca in asa zisa relatie tu esti fata si ea baiatul happy.tii la ea? daca da cucereste-o ce e asa greu.