| Andreeadanela a întrebat:

Am 16 ani, nu stiu ce mi-a venit in minte si m-am jucat putin in...nu stiu eu nu am bagat degetu da mi-a curs sange, Nu stiu daca mai sunt virgina, va rog ajutati-ma si nu criticati ca stiu ca nu am facut bine.

3 răspunsuri:
| Delire a răspuns:

Buna! daca ti'a curs sange probabil nu mai esti, desi nu ar fi avut cum sa se rupa daca nu ai bagat degetul...dar a fi virgina nu inseamna 'un himen'...esti virgina pana vei face dragoste cu un baiat! o zi placuta>:d

| LdyD a răspuns:

Imi pare rau, dar odata ce ti-a curs sange nu mai esti virgina.
Ai grija de tinne >big grin

| KidutzuLuvv a răspuns:

Te`ai dezvirginatlaughing)))