| anonymmm2222 a întrebat:

Ma manaca groaznic organele genitale mai ales noaptea pana sa adorm sau cat timp stau si nu am ce face.Nu stiu de ce! HELP ME! Si sunt reci... Oare de ce?

9 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Ai inceput sa te racesti, esti pe moarte.

| ionutzul31 a răspuns:

Spala-te si tu mai des, ca nu e asa scumpa apa laughing

| butterfly27 a răspuns:

Du-te la dermatolog sau ginecolog pentru binele tau ca e mai sigur ca nu se stie niciodata! stiu ca e cam naspa sa ti-e rusine dar pentru siguranta du-te, oricum nu e mare lucru!:* te pup

Răspuns utilizator avertizat
| Geo17 a răspuns:

Du-te repede la medic!

| Rihannax a răspuns:

I s-a intamplat si fratelui meu si bunica i-a zis sa se spele cu sare seara sau cu bicarbonat de sodiu si dupa cu sapun big grin

| MEANGIRL01 a răspuns:

Vai? tu te speli? cu apa si sapun e mai binewinking si da cu feonul ca sa se incalzeasca

| BoMbeRmEn a răspuns:

Du-te la medic!

| mirelaamg a răspuns:

Depinde.Spala-te cu ceai de pelin caldut. Asta daca esti fata ca in cazul baietilor nu ma pricep. In orice caz mergi la medic