| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey am si eu o problema deci pe la 9 ma ia somul si dorm pana la 2 dupa ma trezesc si toata noaptea stau de paza pentru ca nu ma mai ia somnul nu stiu ce am adorm prea devreme si ma trezesc in miezul noptii ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Iti faci prea multe griji. Fii mai relaxata si gandeste-te ca trebuie sa dormi si nu ceea ce ai de facut a doua zi

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Cred ca ai insomnie

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Te culci prea devreme.Incearca sa te culci la 23! Mege si un ceai te tei inainte de culcare.Mult succes!

| AngelOfNight a răspuns:

Este poate din cauza ca bei prea multa cafea sau manci prea multe dulciuri in preajma serii si din cauza asta au un efect mai intarziat
Daca se intampla in general inseamna ca ar putea fi din cauza ca ti-ai dereglat in timp ceasul biologic... incerca sa depui un efort si (da... o sa para ciudat) sa te pui la somic mai tarziu, daca nu la 9 la 10, ca sa incerci sa-ti reglezi din nou ceasul biologic
Nu stiu daca asta e problema dar sper sa te ajute

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Incearca sa nu te culci la 9 :o.Incearca sa te culci pe la 10, 11.

| rolly27 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu cand sunt "statut"